گز اصفهان
خانه / سوهان اصفهان / خرید سوهان اصفهان | مرکز فروش سوهان گزی در شیراز

خرید سوهان اصفهان | مرکز فروش سوهان گزی در شیراز

در بین دنیای  تنقلات شیرین و شیرینی جات های ایران می توان نمونه های گوناگون و متفاوتی را نام برد و معرفی کرد هر یک از این انواع تنقلات شیرین مربوط به یکی از بخشهای مرکزی ایران بشمار می اید برای مثال می توان به وجود یکی از این بهترین وسالم ترین نوع شیرینی اشاره کرد که  گز نام دارد همه ی مردم ایران این شیرینی سنتی یعنی گز را به خوبی می شناسند. 

این گز که قطب تولیدی آن در ایران اصفهان با بلداجی  بوده است تولیدات متنوعی از این محصول را از گذشته تا به امروز روانه ی بازار مصرف نموده است یکی از محصولات تولیدی در بین گز سوهان گزی نام دارد این سوهان گزی اصفهان 

نیز همانند نوع گز آن از برندهای مختلفی روانه ی بازار فروش می شود. در اصل باید گفت در بین بعضی از تولید کنندگان گز عرضه می شود.اعم از؛

انواع سوهان گزی اصفهان:

.سوهان گزی کرمانی, قربانی, قدسی  بلداجی, آنتیک, معراج

در این مرکز فروش محصولات بسیاری از برندهای بزرگ تولیدکننده سوهان گزی قابل عرضه می باشد. این محصول به سبب دارا بودن جوانه گندم منبع فوق العاده ای از ویتامین هاو مواد معدنی به ویژه ویتامین های گروه B ,E بوده و آرام بخش اعصاب و روان است.

خرید سوهان گزی در شیراز چند سالی است که این نوع سوهان های با کیفیت عالی میهمان خانه های ایرانیان عزیز است و نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است.

کافی است با یک تماس سفارش خود را در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

مرکز فروش سوهان گزی در شیراز مرکز فروش سوهان گزی با عرضه اینترنتی سوهان های گزی درجه یک برای مشتریان خود در بازار عمده این محصول خوشمزه را فراهم کرده است.

مرکز فروش انواع سوهان های گزی به صورت اینترنتی نیز به کار فروش عمده سوهان های گزی تولیدی در شیراز می پردازد.

کم تر کسی را می توان در ایران یافت که به خوردن سوهان گزی شیراز علاقه ای نشان ندهد زیرا که محصول تولید شده در شیراز کیفیت بالایی داشته و باب میل  افراد مختلف جامعه در هر شرایطی و هر شهری می باشد.

مرکز فروش سوهان گزی عمده مرکز فروش سوهان های گزی شرایطی را برای تاجران و فروشندگان فراهم کرده تا حاشیه سود آن ها همواره بالا باشد.

در این مرکز مهم و تجاری میتوان انواع سوهان های گزی را به طور عمده و با قیمت مناسب خریداری نمود.

تاجران و فروشندگان زیادی از شهرهای مختلف کشور برای خرید عمده سوهان های گزی به این مرکز تجاری مراجعه می کنند.   

یکی از بهترین مراکز تولید گز تولیدی گز درشتی میباشد که با سابقه طولانی دست به تولید گز زده است

برای  خرید سوهان اصفهان نمایندگان فروش بهترین مراکز بشمار می ایند خرید عمده سوهان از جمله نوع گز آن در شهر بلداجی تهیه وتولید وسپس به اصفهان و..ارسال می شود

خرید سوهان اصفهان | مرکز فروش سوهان گزی در شیراز

مدل های مختلف سوهان در ایران

مدل های مختلف سوهان در ایرانسوهان امروزه به شکل های مختلفی در ایران درست میشود و تنوع بیشتری نسبت به گذشته دارد.

در گذشته سوهان بیشتر به شکل سوهان گل درست میشد اما امروزه به شکل های سکه ای،  باقلوایی ، گزی، گل نازک و حبه ای شکل درست میشود و به بازار وارد شده و مصرف میشود.

همه مردم شهر قم را به عنوان تولید کننده انواع سوهان می شناسند علاوه بذ قم این محصول در شهرهای دیگر نیز تهیه و تولید می شود اصفهان و یزد وکرمان و چهارمحال بختیاری نیز جز تولیدکنندگان انواع سوهان در  کشور بشمار می روند در این میان بر خلاف تصور سهم شهر بلداجی از دیگر مراکز بیشتر است و هر ساله بر تعداد تولید کنندگان این منطقه افزوده می شود برخی از انواع سوهان های تولید شده در منطقه ی بلداجی و دیگر  استان های کشور عبارتند از:    سوهان عسلی سوهان پشمکی  سوهان حلوایی سوهان بادامی سوهان کنجدی سوهان کره ای

انواع مختلف این شیرینی ها با مواد اولیه و طعم دهنده ها تهیه و تولید می شوند

فروش عمده سوهان و گز اصفهان

فروش عمده سوهان و گز اصفهانیکی از مرکز های اصلی تولید سوهان و گز در ایران در اصفهان میباشد به خصوص که اصفهان در تولید گز  سرآمد تمام شهرستان های دیگر ایران میباشد و بنا به همین دلیل خرید عمده این دو محصول در این شهر راحت تر و به صرفه تر میباشد.

فروش عمده سوهان و گز اصفهان نیاز بسیاری از  شهرهای دیگر را رفع میکند.

تولیدی گز اصفهان یا تولیدی های گز اصفهان سالهاست با تلاش بسیار سعی در رفع نیاز های کشور داشته است

قیمت فروش عمده انواع گز و سوهان

قیمت فروش عمده انواع گز و سوهانقیمت فروش عمده انواع گز و سوهان با توجه به نوع گز و سوهان و شرایط خرید (خرید مستقیم یا خرید اینترنتی سوهان یا گز و یا خرید بدون واسطه) و یا براساس نظر و سیاست شرکت تولیدی و یا فروشنده ممکن است متفاوت باشد و خرید گز و سوهان به موارد بالا بستگی دارد

قیمت گز

۳۰%پسته طلایی        ۶۰هزار تومان

۴۰%پسته لقمه          ۳۶ هزار تومان

۴۰%مخلوط عسلی     ۹۰هزار تومان

قیمت سوهان

قیمت سوهان کنجدی       ۲۴ عددی       ۲۹۰ هزار تومان

قیمت سوهان گزی         ۱ کیلو گرم          ۲۵ هزار تومان

عرضه بهترین سوهان گزی اصفهان

عرضه بهترین سوهان گزی اصفهانسوهان گزی نیز یکی از هزار هنر مردمان هنرمند اصفهان می باشد که واقعا فوق العاده می باشد ترکیب هنرمند دو سوغات اصیل ایرانی یکی گز از شهر اصفهان شهر عالمان و هنرمندان و دیگری سوهان از شهر خانم جان فاطمه معصومه،قم.

اگه بدنبال سوهان گزی مرغوب هستید و کیفیت و پایین ترین قیمت برای شما ملاک است به شما پیشنهاد می شود که سری به بازار گز،ایرا، بزنید بدون هیچ گونه واسطه با پایین ترین نرخ بازار که همان قیمت کارخانه می باشد خرید کنید ودر محل تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

تولید سوهان گزی اصفهان

مراکز تولید سوهان گزی اصفهان

مراکز تولید سوهان گزی اصفهان محصول خود را با نازلترین قیمت و با کیفیت به …