گز اصفهان
خانه / گز آردی / خرید گز آردی اصفهان در تهران

خرید گز آردی اصفهان در تهران

خرید گز آردی اصفهان از برند های مختلف در تهران، بهتر است به چه روشی انجام شود؟ آیا به غیر از تهران در شهرهای مشهد، کرمانشاه، تبریز، اهواز، گلستان و… امکان خرید گز اصفهان وجود دارد.؟ آیا از کیفیت گزهایی که در شهر شما وجود دارد راضی هستید.؟ گز اصفهان را از کجا خرید می کنید و با چه قیمتی؟ در ادامه همراه ما باشید.

خرید گز اصفهان در انواع مختلف آردی، لقمه ای، سکه ای و …، می تواند حتی بدون حضور در محل هم انجام شود. در اینجا قرار است راه های خرید گز اصفهان به خریدارانی معرفی شود که دسترسی به نمایندگی گز برند های مختلف ندارند و در تهران، یزد، مشهد، بوشهر، گلستان، کرمانشاه، تبریز و شهر های دیگر کشور، تمایل به تهیه گز اصفهان دارند.

خرید گز آردی

گز اصفهان و خواص درمانی

خرید گز آردی تا قبل از گز لقمه ای در بین تمام شیرینی ها از فروش بالایی برخوردار بود و حتی افراد زیادی از درگر شهر ها به اصفهان می آمدن تا این سوغات را تهیه کنند. تولید گز آردی اصفهان نسبت به گز لقمه ای زمان بیشتری برده و از نیروی انسانی در تولید گز آردی استفاده می شود. بنا بر این قیمت گز آردی کمی بیشتر از قیمت گز لقمه ای می باشد. خواص درمانی گز یا بهتر است بگوییم گز انگبین دار بسیار زیاد است و آن هم به دلیل و جود یک ماده غذایی بسیار مقوی که هم کمیاب می باشد و هم گران قیمت.

در ادامه به برخی از خواص درمانی گز انگبین اشاره ای کوتاه می کنیم:

 1. کمک به درمان نرمی استخوان
 2. تقویت قوای جسمی و جنسی
 3. جهت درمان یرقان
 4. تقویت کبد، روده، معده
 5. رفع ناراحتی دستگاه گوارش
 6. غیره…

خرید گز آردی

ارزش های غذایی گز انگبین

خرید گز آردی اصفهان انگبین دار و یا گز لقمه ای به دلایل بالا و برخی از دلایل زیر بسیار مورد تاکید می باشد:

 • ۳۷۲ کیلو کالری انرژی
 • ۵۰ گرم کربوهیدرات
 • ۱۴ گرم پروتین
 • ۱۶ گرم چربی
 • ۶۳ گرم کلسیم
 • ۲۱۳ گرم فسفر
 • و غیره

خرید گز آردی

 

 

 

انواع گز تولیدی در اصفهان

خرید گز در میان تنوع زیادی گز اصفهان باید انجام شود. یکی از قدیمی ترین شکل های عرضه گز اصفهان، گز آردی است. گز آردی اصفهان گز بسیار خوشمزه و لذیذی است که تمام تولیدی ها آن را در لیست محصولات خود جای داده اند.
انواع گز اصفهان عبارتند از:

 • گز آردی اصفهان
 • گز لقمه ای
 • گز برشی
 • گز سکه ای

خرید گز آردی خرید گز آردی خرید گز آردی خرید گز آردی

این گز ها هریک ممکن است با مغزیجات و بدون مغزیجات تهیه شوند. زیرا هر کس سلیقه خاص خود را دارد.

معرفی مختصر برند های گز اصفهان

خرید گز از مراکز فروش گز، این امکان را به افراد می دهد تا با برند های مختلف و متنوعی که برخی دارای قدمت چندین ساله بوده و برخی تازه تاسیس هستند آشنا شوند. از برترین برند های گز اصفهان که تولید کننده مرغوبترین گز آردی هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارخانه گز کرمانی اصفهان
 • شرکت گز عتیق
 • گز آنتیک
 • گز معراج اصفهان
 • گز شیرین اصفهان
 • گز مظفری اصفهان
  و برند هایی از این دست.

خرید گز آردی خرید گز آردی خرید گز آردی خرید گز آردی

نحوه خرید انواع گز آردی

خرید گز آردی اصفهان از برند های مختلف، موضوعی است که در این تاپیک مطرح شده است. جالب است بدانید، تنها نمایندگی های اصفهان نیستند که عرضه کننده گز آردی بوده، بلکه سایت های گز اصفهان فعالیت خود را در بازار مجازی آغاز کرده اند که طی همکاری با شرکت های تولیدکننده گز، توزیع و صادرات این شیرینی سنتی لذیذ را بر عهده دارند.

منبع:isfgaz.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید گز آردی تهران | مرکز فروش گز آردی در تهران

 از تنقلات شیرین، م معروف و سنتی ایران سوغات اصلی اصفهان است؛ همچنین در همدان، چهارمحال بختیاری، کرمان، فارس، و یزد نیز تولید می شود.  اولین تولید کننده و البته مخترع از فردی به نام محمدعلی شکرچیان در اصفهان بوده است. جز اصفهان نوترینو یکی از دسترس قدمتی بیش از ۴۵۰ سال دارد طبق گفته ها از اصفهان از زمان صفویه و همزمان با شکوفا شدن مجدد هنر و فرهنگ ایرانی در اصفهان وجود داشته است. نوع اصیل این شیرینی که هنوز هم به صورت سفارشی ساخته می‌شود دارای درصد کمی از عصاره  گرانبهای گزانگبین است و  آنچه به جز شیرین اصفهان هویت داده همین عصاره و شرط شگفت‌انگیز انگبین یا  گزانگبین است که از درخت هایی به همین نام یعنی گزانگبین در نواحی خوانسار به دست می آید. عامل تولید کننده گزانگبین حشره کوچکی است که تقریباً به اندازه پشه که روی ساقه یا برگ درخت گزانگبین خانه می سازد. سپس از شیره پرورده این گیاه تغذیه کرده و شهد تولید می کند. این عمل یعنی تولید قند طبیعی توسط این حشره کش آید عملیه مانند تولید عسل در زنبور عسل است. بیش از ۹۰ درصد کشور در اصفهان تولید می شود. هم اکنون نزدیک ۴۵۰ واحد تولیدی در اصفهان به تولید یکی از مشغول هستند و سالانه حدود ۶۵۰ هزار تومان در اصفهان تولید می شود. این محصول را میتوان از شهرهای دیگر با همین برند از نمایندگی گز اصفهان خرید کرد مانند خرید گز آردی تهران. نمایندگی گز تهران نیز در اکثر شهر های ایران وجود دارد.