گز اصفهان
خانه / گز سوهانی / گز سوهانی سایت خرید و فروش

گز سوهانی سایت خرید و فروش

گز سوهانی را بدون خروج از منزل، بوسیله سایت های خرید و فروش اینترنتی ان خریداری کنید. اما گز سوهانی چیست؟ برای اشنایی با این محصول این مطلب را از دست ندهید.

گز سوهانی

گز سوهانی چیست

تولید کنندگان اصیل و سنتی گز، این شیرینی را در انواع و اقسام مدل ها تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نمایند که هر یک از این انواع گز، مشتریان و طرفداران خاص خود را دارد.
یکی از انواع این محصول، گز  لقمه ای است که از ترکیب دو خوراکی سنتی ایرانی یعنی گز و سوهان بدست امده است.این شیرینی بسیار خوش طعم و لذیذ بوده و رونق و بازار فروش خوبی نیز دارد.
گز سوهان با طعم های مختلفی تولید می شود. از جمله:

  • گز سوهانی زعفرانی
  • گز سوهانی دارچینی
  • گز سوهانی زنجبیلی
  • گز سوهانی هل
  • گز سوهانی نارگیلی
  • گز سوهان عسلی
  • گز سوهان مغزدار
  • گز سوهان جوانه گندم

گز سوهانی

صادرات گز سوهانی

صادرات یکی از اصلی ترین راه های کسب درامد غیر نفتی برای ایران است و می تواند کمکی در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور باشد. از جمله محصولات قابل صادرات در بازارهای جهانی، انواع مواد غذایی سنتی ایران مانند گز و گز سوهان است.
محصول گز  توانسته است علاوه بر بازارهای داخلی جایگاه خوبی در بازارهای جهانی و کشورهای منطقه پیدا کند. به طوریکه حجم بسیاری از ان سالانه به کشورهای همسایه ایران از جمله عراق و روسیه صادر می گردد.
در زمینه صادرات محصولات و مواد غذایی به کشورهای دیگر جهان، مهم ترین عاملی که باید به ان توجه شود نحوه بسته بندی و کیفیت و زیبایی ان است که باعث افزایش بهای محصول و جلب مشتری بیشتر می گردد.
گز  صادراتی نیز در بسته بندی های شکیل و زیبای مختلف با حجم های متنوع از پانصد گرمی تا یک کیلویی وجود دارد. البته در مواردی بنا بر تقاضای مشتری، این محصول به صورت فله ای نیز صادر می شود که مسلما قیمت ارزان تری خواهد داشت.

گز سوهانی

خرید گز سوهانی

مراکز اصلی خرید و فروش گز سوهان، مراکز و نمایندگی های توزیع و پخش این محصول در سرتاسر کشور هستند که ان را به صورت فله ای، کلی و یا جزئی با قیمت های به مراتب ارزان تر از بازار عرضه می نمایند.
راه دیگر برای خرید این محصول، استفاده کردن از وب سایت های اینترنتی عرضه انلاین در فضای مجازی است. به این ترتیب راحت و بدون هیچ زحمتی می توانید خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com

مطلب پیشنهادی

گز سوهانی

قیمت خرید عمده گز سوهانی

گز سوهانی را با چه قیمتی در بازار ها می توان خریداری کرد؟ آیا در …