گز اصفهان
خانه / گز رژیمی / لیست قیمت خرید و فروش گز رژیمی

لیست قیمت خرید و فروش گز رژیمی

لیست قیمت خرید و فروش گز رژیمی بطور شبانه روز و بصورت آپدیت در سایت ما قابل مشاهده است‌. شما میتوانید پس از انتخاب نوع گز رژیمی و مطالعه مشخصات کامل محصول، خرید خود را تکمیل کنید.

فروش گز رژیمی

انواع نمونه های گز

بطور کلی گز یک نوع شیرینی درست شده از گلوکز، شکر، مغزهای پسته، بادام، فندق و تخم مرغ است که با توجه به تغییر مواد اولیه آن انواع مختلفی دارد.
گز آردی نوعی گز است که در هنگام چیدن آن در بسته در بین لایه های آن آرد بدون سبوس میریزند، در این حالت گز هم تازگی خود را با گذشت زمان حفظ میکند و هم پس از گذشت چند روز و ماندن در آرد طعم و عطر مطبوعی پیدا میکند و بطور کلی نگهداری آسانی دارد.
گز لقمه ای گزیست که توسط دستگاه های برش به شکل های منظم و مشخص برش خورده و با پوشش های مجاز خوراکی در بسته بندی قرار میگیرند.
گز رژیمی یکی از انواع پرطرفدار گز در این روزهای کم تحرک و ماشینی عصر حاضر است که میتوان با اطمینان گفت مصرف آن منعی برای هیچ گروهی نخواهد داشت.

فروش گز رژیمی

گز رژیمی

گز رژیمی یکی از جدیدترین انواع کم شیرینی و کم کالری گز است که در فرآیند تولید آن شکر حذف شده و بجای آن از شیرین کننده های رژیمی و قندهای طبیعی ضعیف استفاده میشود که این قندها خود به نحوی ارزش غذایی بالایی در رژیم غذایی دارند و در عین حفظ شیرینی گز باعث بالا بردن کالری نمیشوند.
مصرف این نوع گز برای افراد با وزن بالا و دیابتی و همچنین ورزشکاران بسیار مناسب است و از سمت متخصصین توصیه شده است. مزه این گز هیچ تفاوتی با گزهای معمولی ندارد.

فروش گز رژیمی

قیمت فروش گز رژیمی

گز رژیمی یا کم شیرین به دلیل حذف کامل شکر و استفاده از مواد اولیه ارگانیک این روزها بسیار مورد توجه است. قیمت این گز با توجه به نام برند، مواد اولیه، وزن و نوع بسته بندی متفاوت و متغیر است.
سایت ما یکی از مراکز پخش انواع گز در سراسر ایران است. گز رژیمی از پرفروش ترین محصولات ما بشمار میرود و شما میتوانید لیست قیمت این گز پرفایده را در سایت ما مشاهده و پس از تعیین مقدار مورد نیاز سفارش خود را ثبت و در مدت زمانی کوتاه انرا تحویل بگیرید.
بطور کلی قیمت این محصول تفاوت فاحشی با گز معمولی ندارد و بسته به نوع انتخابی قیمت آن متغیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی آرتا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120518588
شماره تلفن ثابت: 03134460651
شماره فکس: 02143850475
پست الکترونیکی: info@artagaz.com